zgarada

O B A V I J E S T

Izvješćujemo vas da će dr. sc.  DRAGICA  OBAD  KOVAČEVIĆ,  dr. med., naslovna poslijedoktorandica  u  Katedri za biofiziku i radiologiju Medicinskog fakulteta Osijek u povodu svoga izbora u  naslovno znanstveno-nastavno zvanje  docenta u znanstvenom području Biomedicine i zdravstva, znanstvenom polju kliničke medicinske znanosti, znanstvenoj grani radiologija  održati javno nastupno predavanje pod naslovom:

" RENDGENSKE  MOGUĆNOSTI  PRIKAZA  TIJELA  S  OSVRTOM  NA  ZAŠTITU OD  ZRAČENJA "

Predavanje će se održati u  petak, 20. listopada 2017. god. s početkom u 15.00 sati u predavaonici dislociranog studija sestrinstva u Pregradi, Srednja škola Pregrada, Stjepana Škreblina b.b.- nastava za studente I. godine  sveučilišnog preddiplomskog dislociranog studija Sestrinstvo u Pregradi – kolegij Osnove fizike, radiologije i zaštite od zračenja.

Članovi stručnog povjerenstva:

1. prof. dr. sc. Zvonimir Sučić, predsjednik