• web 2000 3

Europska noć istraživača
Zagreb, Rijeka, Osijek, Split,
10. – 20. rujna  2019

U skopu projekta Europska noć istraživača, British Council, u suradnji sa Sveučilištem u Osijeku, Sveučilištem u Zagrebu, Sveučilištem u Splitu i Sveučilištem u Rijeci, provodi niz dvodnevnih interaktivnih radionica namijenjenih mladim istraživačima, prvenstveno onima koji sudjeluju u aktivnostima Europske noći istraživača, na temu popularizacije i komunikacije znanosti.
Radionice imaju cilj osigurati što bolju pripreljemenost sudionika projekta Europska noć istraživača za provedbu projekta i prezentiranje znanosti mladima i široj javnosti. Radionice će voditi ugledni britanski trener Malcolm Love (http://www.malcolmlove.org/). Od sudionika se očekuje aktivno znanje engleskog jezika, zanimanje za popularizaciju znanosti i aktivno sudjelovanje u programu tijekom oba dana trajanja radionice. Radni jezik radionice je engleski. U sklopu programa sudioncima će biti osiguran ručak.

program (.pdf)