Upisi u više godine akademske 2018. /2019. godine.

Sveučilišni preddiplomski i diplomski studij medicine
Upisi u više godine akademske 2018. /2019. godine.

Poštovani studenti studija medicine     –   Važno !
Prvo odraditi Sveučilišnu anketu i ponijeti dokaz.
Na jednu uplatnicu uplatiti iznos od 130,00 kuna na IBAN / primjer imate na oglasnoj ploči opće obavijesti/.
Upisi u više godine studija ove godine idu po studijskim godinama kako slijedi:

• 2 i 3  godina sutra 18. rujna 2018. od 9,00 do15,00 sati.
  • 4 godina u srijedu 19 rujna 2018. od 9,00 do 15,00 sati
  • 5 godina u četvrtak 20.rujna 2018. godine od 9,00 do 15,00 sati
  • 6 godina u petak 21. rujna 2018. godine od 9,00 do 15,00 sati

Studenti koji nisu ostvarili pravo upisa u višu godinu studija neka dođu isto na upis sa svojom godinom studija.
Studenti koji su u dovršenju studija bez obzira koju godinu upisuju moraju napisati zamolbe do petka 21. rujna 2018. godine i predati na urudžbeni zapisnik.
Upisi će se obavljati na Medicinskom fakultetu Huttlerova br. 4. Na prvom katu, u praktikumu za fiziologiju.

Jedinstvena sveučilišna studentska anketa 2017./2018.

Drage studentice, dragi studenti,

i akademske 2017./2018. godine naše Sveučilište nastavlja s provedbom Jedinstvene sveučilišne studentske ankete.
Anketi možete pristupiti počevši od 15. rujna 2018. od 13 sati.
Anketu možete pokrenuti na linku http://anketa.unios.hr logiranjem pomoću vašeg AAI elektroničkog identiteta (isti podaci kao za ISVU studomat). Anketu možete ispunjavati u više navrata i ponovno se logirati istim podatcima sve dok ne zaključite anketu.
Nakon što ispunite anketne obrasce za sve nastavnike i suradnike, moći ćete samostalno ispisati potvrdu koju ćete, uz ostale dokumente, priložiti pri upisu u višu godinu studija i završetak studija.
Vaši iskreni odgovori i komentari utjecat će na poboljšanje kvalitete nastave na našem Sveučilištu.

Anketa je u potpunosti anonimna.

Sastanak "KAKO UNAPRIJEDITI ZNANOST?"

Poštovani,

Pozivam na sastanak sve znanstvenike istraživače MEFOSa (asistente, predavače, doktorande, poslijedoktorande, docente, izvanredne i redovite profesore, profesore u trajnom zvanju) koji već sudjeluju aktivno u projektima ili to tek planiraju, na sastanak 27.09.2018. godine u 14:30h u Videokonferencijskoj dvorani , s ciljem da razmijenimo dosadašnje iskustvo u prijavama projekata i utječemo aktivno na proces prijave i realizaciju projekata ubuduće.

Zahvaljujem unaprijed na dolasku.

S poštovanjem,
Izv.prof.dr.sc. Kristina Selthofer-Relatić,dr.med.
Prodekan za znanost

SVEUČILIŠTE JOSIPA JURJA STROSSMAYERA U OSIJEKU
MEDICINSKI FAKULTET OSIJEK

raspisuje

Radionica "KAKO PRIJAVITI PROJEKT?"

Poštovani,

Pozivamo Vas na radionicu "KAKO PRIJAVITI PROJEKT?" u suradnji s nastavnicima-znanstvenicima MEFOSa, s iskustvom u prijavama projekata, i Ureda za znanost, koja će se održati 24.9.2018. godine, VJEŽBAONICA ZA FIZIOLOGIJU, od 15-16.30 h.

Teme:
1. prof.dr.sc. Marija Heffer: HRZZ projekt (Hrvatska zaklada za znanost)
2. doc.dr.sc. Martina Mihalj: EU IPA (prekogranična suradnja)
3. doc.dr.sc. Ana Stupin: UKF (MZO - "Jedinstvo uz pomoć znanja"/"Unity through Knowledge Fund")
4. doc.dr.sc. Hrvoje Brkić: Europski socijalni fond - ESF, EU INTERREG (europski-fondovi.eu)
5. doc.dr.sc. Hrvoje Brkić: Što dalje nakon negativnog odgovora prijavljenog projekta?

ERASMUS+ programa za individualnu mobilnost studenata

Sveučilište u Osijeku objavljuje natječaj za dodjelu financijskih potpora iz ERASMUS+ programa za individualnu mobilnost studenata u svrhu studijskog boravka na inozemnim visokoškolskim stanovama u ljetnom semestru akademske godine 2018./2019., te u svrhu obavljanja stručne prakse u inozemstvu u razdoblju 01.11.2018.-31.05.2020.

Natječaj, upute za prijavu na natječaj i provedbu mobilnosti te prijavni obrasci dostupni su na web stranci:

Rok za prijavu na natječaj je 29. rujna 2018.