Tečaj trajne edukacije

Tečaj prve kategorije - Moderne ovisnosti u kontekstu zaštite mentalnog zdravlja

Poštovani,

Katedra za javno zdravstvo Medicinskog fakulteta Osijek, Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku i Služba za zaštitu mentalnog zdravlja, prevenciju i izvanbolničko liječenje ovisnosti Zavoda za javno zdravstvo Brodsko-posavske županije, uz potporu Ministarstva zdravstva, organiziraju tečaj trajne medicinske izobrazbe 1. kategorije, s temom „Moderne ovisnosti u kontekstu mentalnog zdravlja”.

Tečaj će se održati 7. i 8. prosinca 2017. godine u prostorijama Zavoda za javno zdravstvo Brodsko-posavske županije, u ul. A. Cesarca 71, u „Dvorani” na prvom katu, u Slavonskom Brodu.

Namijenjen je liječnicima, psiholozima, socijalnim radnicima, medicinskim sestrama / tehničarima, djelatnicima škola i svima ostalima koji se u svom radu susreću sa ovisnostima i rizičnim ponašanjem mladih.

Čast nam je pozvati Vas na sudjelovanje na ovom tečaju!"

program tečaja (.pdf)