Predavanje o širem području rada držanja laboratorijskih životinja - g. Carlo Demalde

Poštovani,

Obavještavamo vas i pozivamo na predavanje koje će se održati  02.travnja (utorak) u predavaonici P1 od 13-14 h, s temom šireg područja rada držanja laboratorijskih životinja, a u interesu znanstveno ekonomskog održivog razvoja znanstvenog rada akademske zajednice Sveučilišta na laboratorijskim životinjama u Vivariju MFO.

Predavač će biti g. Carlo Demalde tvrtke Tecniplast, Italija. Predavanje i diskusija će se održati na engleskom jeziku.

Uvodno predavanje i predstavljanje prezentirat će hrvatska tvrtka MMK  d.o.o., koja posljednjih 25 godina uvodi i prezentira europske tvrtke u radu sa laboratorijskim životinjama na našem području.

Predavanje je otvorenog tipa, svi ste dobro došli i svaki vaš interes  i prisustvo će doprinijeti kvaliteti naše zajednice.