Predavanje Dr. Szabolcsa Varge sa Sveučilišta u Debrecenu

Poštovane kolegice i kolege studenti,
U ožujku 2019. posjetit će nas, putem CEEPUS razmjene Dr. Szabolcs Varga sa Sveučilišta u Debrecenu, Mađarska. Srdačno vas pozivamo na dva predavanja koja će održati u okviru ovog posjeta:

13. ožujka 2019., u predavaonici P1, od 15:00-17:00h
- Smoking and drinking among adolescents in East-Cetral Europe

14. ožujka 2019., u predavaonici P1, od 8:00-9:00 h
- Motivations of smoking and drinking among high school students

U prvitku i kratki CV dr. Varge.
Nadamo se da ćete se odazvati ovom pozivu na predavanja!

Dr. Szabolcs Varga CV (.pdf)

Prof.dr.sc. Ines Drenjančević, dr med, v.r.
Erasmus koordinator MEFOS

Povjerljiva komunikacija

Poštovani studenti,

Medicinski fakultet Sveučilišta J.J. Strossmayera u Osijeku  prolazi postupak izvanredne reakreditacije koji se odnosi na diplomski sveučilišni studij Medicinsko-laboratorijske dijagnostike, a koji provodi Agencija za znanost i visoko obrazovanje. U tu svrhu naše visoko učilište posjetit će Stručno povjerenstvo. Obvezan su dio protokola posjeta odvojeni sastanci s upravom visokog učilišta, predstavnicima nastavnog osoblja i studentima.
Ljubazno molimo studente navedenog diplomskog studija da se u petak, 22. veljače 2019. g. s početkom u 12:30 sati ( Videokonferencijska dvorana) u što većem broju odazovu na sastanak sa Stručnim povjerenstvom koje bi željelo čuti i vaš glas.

Dekan
prof.dr.sc. Jure Mirat,dr.med.

Povjerljiva komunikacija

Sukladno s Postupkom reakreditacije visokih učilišta, molimo Vas da na oglasnoj ploči i mrežnim stranicama visokog učilišta objavite informaciju sljedećeg sadržaja:

Medicinski fakultet Sveučilišta J.J. Strossmayera u Osijeku  prolazi postupak izvanredne reakreditacije koji se odnosi na diplomski sveučilišni studij Medicinsko-laboratorijske dijagnostike, a koji provodi Agencija za znanost i visoko obrazovanje. U tu svrhu Fakultet će posjetiti Stručno povjerenstvo. Želite li dostaviti svoj komentar članovima Stručnog povjerenstva, primjedbe i prijedloge ili želite li pohvaliti rad Vašega visokog učilišta ili nekih pojedinaca, slobodno iznesite svoje mišljenje putem povjerljive komunikacije https://www.azvo.hr/hr/komentari-institucija do 20. veljače 2019. g.
Agencija za znanost i visoko obrazovanje jamči anonimnost svim osobama koje napišu komentare. Dobivene će se informacije koristiti isključivo u postupku reakreditacije.

8. međunarodna konferencija VODA ZA SVE

Poštovani,

Sveučilište Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku i Prehrambeno-tehnološki fakultet Osijek u suradnji s Građevinskim i arhitektonskim fakultetom Osijek te srodnim sveučilišnim sastavnicama i gospodarskim subjektima, povodom Svjetskog dana voda, organizira 8. međunarodnu konferenciju VODA ZA SVE, koja će se održati na Građevinskom i arhitektonskom fakultetu Osijek, 21. i 22. ožujka 2019.

Organizacijski odbor 8. međunarodne konferencije VODA ZA SVE raspisao je dva natječaja za studente Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku i to:

(1.) Natječaj za dodjelu Nagrade za najbolji studentski rad na temu Svjetskog dana voda (.pdf)
(2.) Natječaj  za dodjelu Nagrade za najljepšu studentsku fotografiju na temu Svjetskog dana voda (.pdf)