Otvoren CEEPUS natječaj za razmjenu studenata i nastavnika

Studenti mogu dobiti stipendiju za studijski boravak u jednoj od država sudionica CEEPUS programa za ljetni semestar 2017/2018. ili za mobilnost u trajanju od 1-3 mjeseca sa svrhom pripreme završnog rada.

Nastavno osoblje se može prijaviti za financijsku potporu za boravak na inozemnim visokoškolskim ustanovama u trajanju od 5 do 30 dana (za aktivnost održavanja nastave ili za mentorstvo).

Prijave se podnose online na www.ceepus.info, a rok za prijavu je 30. studenoga 2017. (uz mogućnost prijave i nakon roka).

Za dodatne informacije na raspolaganju je:
Agencija za mobilnost i programe Europske unije - Nacionalni CEEPUS ured (e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. ; tel: 01 555 7855).