Natječaj za upis na Program razlikovnih obveza za upis na diplomski studij Medicinsko laboratorijska dijagnostika Medicinskog fakulteta Osijek

SVEUČILIŠTE JOSIPA JURJA STROSSMAYERA U OSIJEKU
MEDICINSKI FAKULTET OSIJEK

raspisuje
za upis na

Cilj programa razlikovnih obveza za upis na diplomski studij Medicinsko laboratorijska dijagnostika Medicinskog fakulteta  Osijek Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku je omogućiti nastavak obrazovanja stručnih prvostupnika medicinsko laboratorijske dijagnostike na sveučilišnom diplomskom studiju medicinsko laboratorijske dijagnostike, bez potrebe polaganja ispita razlike iz obveznih kolegija nakon upisa na diplomski studij, te njihov ravnopravan položaj prilikom kreiranja rang liste primljenih studenata.

Program razlikovnih obveza obuhvaća Uvod u biomedicinu i biomedicinsku tehnologiju i odabrana poglavlja iz: Fizike i biofizike, Histologije s laboratorijskim  tehnikama, Molekularne biologije s laboratorijskim tehnologijama, Instrumentalnih mjernih tehnika i fizikalnih metoda i Kliničke citologije. Završetkom programa polaznik stječe pravo na 20 ECTS bodova. Planirano trajanje ovog programa je 4 mjeseca, a nastava bi trebala započeti početkom ožujka 2018. godine.

Pravo upisa na Program razlikovnih obveza imaju osobe koje su završile preddiplomski stručni studij medicinsko laboratorijske dijagnostike s nastavnim opterećenjem od najmanje 180 ECTS bodova.

Dokumentacija za upis:

• prijava na natječaj (prijavu možete preuzeti isključivo na Internet stranici Fakulteta)
  • ovjerena presliku svjedodžbe o završenom preddiplomskom stručnom studiju medicinsko laboratorijske dijagnostike s nastavnim opterećenjem od najmanje 180 ECTS bodova
  • preslika rodnog lista
  • preslika domovnice
  • prijepis ocjena

Prijave s dokumentacijom dostavljaju se isključivo putem pošte u roku od 15 dana od dana objave natječaja na adresu:

Sveučilište Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku
Medicinski fakultet Osijek
Prijava na Natječaj za Program razlikovnih obveza
Cara Hadrijana 10 E
31000 Osijek

Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.

Školarina Programa razlikovnih obveza iznosi 4.000,00 kn (3.200,00 kn+PDV) i može se platiti odjednom, uplatom na žiro-račun Fakulteta, IBAN: HR0825000091102014297, Poziv na broj odobrenja: OIB-37, Opis plaćanja: Školarina Programa razlikovnih obveza za upis na diplomski studij MLD

Sve dodatne informacije o Programu razlikovnih obveza za upis na diplomske studije na Medicinskom fakultetu Osijek možete pronaći na web stranici: http://www.mefos.unios.hr / ili na e-mail Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. te osobno u Uredu za studente studija medicinsko laboratorijske dijagnostike Medicinskog fakulteta Osijek.

Navođenje imenica u muškom rodu u ovom Natječaju ne može se ni u kojem smislu tumačiti kao osnova za spolnu/rodnu diskriminaciju ili privilegiranje.

Napomena: Program razlikovnih obveza izvodit će se ukoliko ga upiše najmanje 15 polaznika.

Natječaj program razlikovnih obveza mld (.pdf)

Prijava za program razlikovnih obveza mld 2017./2018. (.docx)

objavljeno: 5.2.2018.