Tečajevi Službe spašavanja života na vodi i ekološke zaštite priobalja

Poštovani,
Hrvatski Crveni križ na temelju javne ovlasti (Zakon o Hrvatskom Crvenom križu, NN 71/2010) vodi Službu spašavanja života na vodi prema međunarodno priznatim standardima. U okviru Službe spašavanja života na vodi provodi tečajeve za osposobljavanje spasilaca. Spasilačka služba HCK započinje s novim ciklusom osposobljavanja spasilaca za 2018. godinu.
Povodom toga molimo Vas da nam dozvolite oglašavanje s našim plakatom koji bi postavljali naši djelatnici i volonteri i u dogovoru s upravom fakulteta i odjela, na oglasne ploče sastavnica sveučilišta.
Kontakt osoba za dodatne upite je Adam Šoltić, koordinator Službe spašavanja života na vodi, za Slavoniju; na e-mail; Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. , mob; 099 534 70 56, adresa: GDCK Osijek, Šet. Petra Preradovića 6, 31000 Osijek.

plakat sluzba spasavanja