1. međunarodna studentska GREEN konferencija Osijek 17.-18.05.2018.

Poštovane kolegice i kolege studenti,

Sveučilište Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku u suradnji s Međunarodnom federacijom za okoliš i zdravlje (IFEH) te mrežom institucija iz Hrvatske i inozemstva organizira 1. međunarodnu studentsku GREEN konferenciju koja će se, povodom 22. svibnja Međunarodnog dana bioraznolikosti, održati na Poljoprivrednom fakultetu u Osijeku, 17. i 18. svibnja 2018. Ovu konferenciju suorganizira i Medicinski fakultet u Osijeku.

Cilj 1. međunarodne studentske GREEN konferencije je okupljanje studenata prirodnih, biomedicinskih, tehničkih, biotehničkih, društvenih i humanističkih znanosti u cilju razmjene i nadogradnje znanja, promicanje multidisciplinarnog pristupa području zaštite okoliša, primjena smjernica održivog razvoja te ostvarivanje zdravijeg načina života.

Detaljne informacije u svezi sudjelovanja studenata u radu Konferencije dostupne su na internetskoj stranici Konferencije:

Prva obavijest ISC GREEN 2018

poziv (.pdf)