Riječki studentski interdisciplinarni kongres 2018.

Dragi studenti,

Nakon ljetne stanke, željeli bi vas podsjetiti da se i ove godine, 8. i 9. 11. održava Riječki studentski interdisciplinarni kongres, na kojemu možete predstaviti svoje radove, poslušati one kolega drugih strukovnih usmjerenja i uvijek upoznati studente s drugih sveučilišta i iz drugih zemalja u gostoprimstvu grada Rijeke.
Ovogodišnja tema, kao što smo već i najavili, je RELIGIJA I ZNANOST, a sve informacije o oblicima sudjelovanja i ideje za prijavu usmenih izlaganja, postera i radionica možete pronaći na službenoj stranici kongresa: http://rik.sz-ri.com/hr/
Dobrodošli su radovi svih studijskih godina i odsjeka, te radovi nedavno diplomiranih studenata.

Lijep pozdrav,
Organizacijski odbor Riječkog interdisciplinarnog kongresa 2018