Tjedan mozga

Studentska sekcija za neuroznanost Osijek (SenzOs) srdačno Vas poziva na XIV. Tjedan mozga u Osijeku, od 16. do 22.ožujka 2015. U suradnji s Agencijom za odgoj i obrazovanje i Odjelom za biologiju Sveučilišta u Osijeku, a uz podršku Hrvatskog instituta za istraživanje mozga (HIIM) i Hrvatskog društva za neuroznanost (HDN), organiziramo seriju predavanja, radionica i drugih aktivnosti. Ovogodišnje teme su:

1. Mozak i komunikacija
  2. Uloga i položaj neuroznanosti u društvu
  3. Moždani udar

Naziv osječkog projekta je 'Komunicirajmo da bi se povezali'. Pozivamo Vas da svoj posjet radionicama najavite na mail adresu studenata koordinatora:  Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. .

Posteri manifestacije su dostupni na Medicinskom fakultetu u Laboratoriju za neurobiologiju.

raspored (.pdf)

predavanja opis (.pdf)