Svečana proslava 104. obljetnice Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu

Uz prigodne točke dnevnoga reda kao što su govor dekana prof. dr. sc. Slavka Oreškovića, nastup studentskog pjevačkog zbora studenata medicine "Lege artis", zahvale umirovljenicima, nazočne su pozdravili u ime ministra znanosti i obrazovanja RH dr. sc. Hrvoje Meštrić, rektor Sveučilišta u Zagrebu prof. dr. sc. Damir Boras, potpredsjednik Hrvatske akademije znanosti i umjetnosti akademik Davor Miličić te potpredsjednik Hrvatskog sabora akademik Željko Reiner.

Sjednici su nazočili ravnatelj KBC Sestre milosrdnice prof. dr. sc. Davor Vagić, ravnatelj KB Merkur prof. dr. sc. Mario Starešinić, dekan Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Splitu prof. dr. sc. Ante Tonkić, dekan Medicinskog fakulteta Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku prof. dr. sc. Ivica Mihaljević te dekani i prodekani brojnih sastavnica Sveučilišta u Zagrebu.

izvor: https://mef.unizg.hr/svecana-proslava-104-obljetnice-medicinskog-fakulteta-sveucilista-u-zagrebu-poveznica-za-pracenje/