Javna obrana doktorske disertacije

o javnoj obrani doktorske disertacije

Na temelju Odluke Fakultetskog vijeća Medicinskog fakulteta Osijek (KLASA: 007-06/22-04-09

URBROJ: 2158-61-05-22-15) od 18. srpnja 2022. godine pristupnik poslijediplomskog doktorskog studija Biomedicina i zdravstvo

Željko Vojvodić

javno će braniti doktorsku disertaciju pod naslovom

„Liječenje mokraćnih infekcija u primarnoj zdravstvenoj zaštiti: učinak edukacijske intervencije na indikatore kvalitete propisivanja“

Mentorica: doc.dr.sc. Suzana Mimica

Pred Povjerenstvom za obranu doktorske disertacije u sastavu:

1. izv. prof. dr. sc. Domagoj Drenjančević, izvanredni profesor Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Osijeku, predsjednik
  2. prof. dr. sc. Hrvoje Tiljak, redoviti profesor Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu
  3. prof. dr. sc. Iveta Merčep, redovita profesorica Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, članica

Rezervni članovi: prof. dr. sc. Jerko Barbić, redoviti profesor u trajnom zvanju Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Osijeku, član i izv. prof. dr. sc. Ljiljana Majnarić, izvanredna profesorica Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Osijeku.

Javna obrana doktorske disertacije pristupnika održat će se u četvrtak, 8. rujna 2022. g., u 12:00 u Videokonferencijskoj dvorani, potkrovlje Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Osijeku.