Javna obrana doktorskog rada

o javnoj obrani doktorskog rada

Na temelju Odluke Fakultetskog vijeća Medicinskog fakulteta Osijek (KLASA: 007-06/23-04-07,

URBROJ: 2158-61-01-23-19) od 23. svibnja 2023. godine pristupnik poslijediplomskog doktorskog studija Biomedicina i zdravstvo

Adlan Čehobašić

javno će braniti doktorski rad pod naslovom

„Usporedba apsorbirane doze zračenja u mozgu kod radiokirurškog zračenja sa multilamelarinam i konusnim kolimatorom na linearnom akceleratoru Varian Edge”

“Comparison of absorbed dose to the brain in radiosurgery with multi-leaf collimator and conical collimator on linear accelerator Varian Edge”

Mentor: doc. dr. sc. Mladen Kasabašić, komentor: prof. Andreas Mack

Pred Povjerenstvom za obranu doktorskog rada u sastavu:

1. prof. dr. sc. Dario Faj, redoviti profesor Medicinskog fakulteta i Fakulteta za dentalnu medicinu i zdravstvo Sveučilišta u Osijeku, predsjednik,
  2. doc. dr. sc. Ilijan Tomaš, docent Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Osijeku, član
  3. prof. dr. sc. Fedor Šantek, redoviti profesor Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, član.

Rezervni članovi: izv. prof. dr.sc. Hrvoje Brkić, izvanredni profesor Fakulteta za dentalnu medicinu i zdravstvo Osijek i Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Osijeku i doc. dr. sc. Tajana Turk, docentica Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Osijeku.

Javna obrana doktorskog rada pristupnika održat će se u srijedu, 7. lipnja 2023. g., u 12:00 u predavaonici P2,  Medicinskog fakulteta Osijek, J. Huttlera 4, 31000 Osijek