Međunarodno studentsko natjecanje iz fiziologije u Novom Sadu

Od 6. do 10. listopada 2022. održan je drugi studentski Balkan physiology competition u Novom Sadu koji je okupio 13 međunarodnih natjecateljskih timova uključujući i tim studenata s Medicinskog fakulteta Osijek u peteročlanom sastavu: Mihael Kolar, Goran Dabić, Barbara Kokić, Vedrana Pavlović i Ivana Kokić uz podršku mentorice, predsjednice Katedre za fiziologiju i imunologiju prof. dr. sc. Ines Drenjančević i mentora doktoranda asistenta na Katedri za fiziologiju i imunologiju Petra Šušnjare. Studenti Medicinskog fakulteta u Osijeku osvojili su četvrto mjesto na natjecanju, a osim natjecanja u znanju iz fiziologije koje je organizirao dr. Michael Chirillo sa Sveučilišta Texas u Austinu, studenti su imali priliku upoznati druge kolege i predstaviti Medicinski fakultet Osijek.