Održana svečana promocija diplomiranih studenata Medicinskog fakulteta Osijek

Svečana promocija doktora medicine,  magistara i sveučilišnih prvostupnika medicinsko laboratorijske dijagnostike Medicinskog fakulteta Osijek održana je u petak 27. svibnja 2022. godine.

Promocija i dodjele diploma održane su u 11,00 i 13,00 sati u Vikarijatu Osijek, područnom uredu Nadbiskupskog ordinarijata, J. J. Strossmayera 58 u Osijeku.

Svečano su promovirani doktori medicine:

Alpeza Andrea, Barić Tanja, Beblje Dora, Brdar Lucija, Burić Antonio, Cukrov Antonio, Cvetković Stjepan, Čuljak Marko, Ćosić Klara, Ćurić Nicole Nevenka, Damjanović Ana, Dješka Ana, Doknjaš Mirna, Dragila Željka, Dumić Lea, Epih Maja, Ereiz Josip, Gogić Lucija, Grbavac Josip, Grubešić Ivana, Gudelj Raffaella, Gvozdanović Lea, Horvat Helena, Horvat Lovro, Horvat Lucija, Hršak Ivana, Ivančić Antonia, Janošević Tamara, Jarmek Martina, Jovanović Ana, Jovičić Miloš, Jukić Matija, Jurić Petra, Kajba Lea, Katalinić Sven, Khaznadar Omar, Klasan Nina, Klepo Davor, Klobučarić Luka, Kurtović Nikolina, Kustura Luka, Lacić Tena, Ladan Luka, Leko Marina, Levaković Adriana, Lončar Ana, Lučić Andrea, Maduna Ivanka, Marić Zrinka, Marušić Romana, Matanović Iva, Mikić Ivana, Mikulec Ana, Miličević Lucija, Naumovski Naumče, Paša Domagoj, Pauković Filip, Pavić Lota, Pešerović Anja, Puhanić Josip, Raiz Veronika, Rajić Biljana, Sablić Marko, Sabljić Iva, Sakić Emina, Simel Ana, Slobođanac Eva, Šantić Emilija, Šikić Veronika, Šimunović Josipa, Špoljarić Nikolina, Tominac Toni, Vasilj Ana, Vestić Tihana, Vidaković Dorotea, Vrga Boris, Zlosa Mihaela i Živkov Marko.

Svečano su promovirani magistri medicinsko laboratorijske dijagnostike:

Barać Žutelija Jelena, Bebek Davorka, Cibok Sara, De Marchi Paola, Domaćinović Terezija, Duvnjak Marija, Ezgeta Ivana, Gavranić Katica, Hac Dragana, Ivančević Lucija, Janić Ana, Janić Ivana, Kaprel Rebeka, Kovačević Iva, Krstanović Ines, Majić Ljiljana, Medak Antea, Mikulec Katarina, Munjić Dora, Pavlović Antonija, Poštić Mirna, Radić Doris, Ražnjević Katarina, Šokčević Anamaria, Turza Lara, Tutić Lazić Suzana, Vrbanić Matea, Vučemilović-Jurić Valentina i Živatović Karlo.

Svečano su promovirani sveučilišni prvostupnici medicinsko laboratorijske dijagnostike:

Ćosić Davor, Đuričić Tatjana, Đurković Petra, Jurčić Mateja, Pavković Lucija, Perek Doris, Petričević Marija, Plečko Deni, Roklicer Babić Heike, Sivonjić Ivona, Tomić Nikolina, Vartušek Majda, Veočić Niklas, Zidar Ana i Zidar Matea.

Prilog o svečanoj promociji možete vidjeti u emisiji Akademska četvrt Osječke TV:

(izvor: Osječka TV; Youtube)