Poziv na predavanje gostujućeg profesora prof. dr. sc. Milomira Ninkovića, dr. med.

Profesor Milomir Ninković, specijalist je plastične i rekonstruktivne kirurgije, direktor je Klinik für Plastische, Rekonstruktive, Hand- und Verbrennungschirurgie, München Klinik Bogenhausen, München, Njemačka, i izvanredni je profesor na Leopold-Franzens-Universität Innsbruck, Innsbruck, Austrija.

Profesor Milomir Ninković imenovan je za gostujućeg profesora iz znanstvenog područja Biomedicina i zdravstvo, znanstvenog polja Kliničke medicinske znanosti za kolegij Kirurgija na Medicinskom fakultetu Osijek te će održati predavanje pod nazivom

"Interdisciplinarna uloga plastične i rekonstrukcijske kirurgije"

koje će se održati u ponedjeljak, 22. svibnja od 12:00 do 13:30 h u predavaonici P1 zgrade Medicinskog fakulteta Osijek, J. Huttlera 4, Osijek.

Predavanje je otvoreno za sve studente i djelatnike Medicinskog fakulteta Osijek, djelatnike Kliničkog bolničkog centra Osijek te zainteresiranu javnost.