Prva najava održavanja MEDRI 2023 konferencije

(First International Conference on Teaching and Learning in Medical Education with First International Student Symposium on Future Doctors Educating the World)

Organizacijski odbor MEDRI 2023 najavaljuje održavanje Prve međunarodne konferencije o poučavanju i učenju u medicinskom obrazovanju (First International Conference on Teaching and Learning in Medical Education), koja će se održati u Lovranu i Rijeci od 30. ožujka do 2. travnja 2023. godine. Konferenciju organiziraju Medicinski fakultet u Rijeci, Texas Tech University Hospital Science Center El Paso (SAD), Hrvatska liječnička komora, Sveučilište u Rijeci i Klinički bolnički centar Rijeka, uz potporu Hrvatskoga liječničkog zbora i Inovativne Farmaceutske Inicijative. Konferenciju dopunjuje satelitski međunarodni studentski simpozij Budući liječnici obrazuju svijet (First International Student Symposium on Future Doctors Educating the World).

Konferencija je namijenjena medicinskim i drugim zdravstvenim edukatorima, akademskim voditeljima, studentima medicine, specijalizantima, kolegama i administratorima. Aktivno sudjelovanje uključuje stručna predavanja, panel diskusije, radionice i inovativne formate, kao što su savjeti za najbolju praksu i posterske sekcije.

Detaljne informacije o MEDRI 2023 konferenciji nalaze se u nastavku i na službenoj internetskoj stranici (https://medri.uniri.hr/znanstveni-i-strucni-skupovi/tlme-medri/tlme-medri-2023/). Registracije i prijave za sažetke bit će objavljenje početkom siječnja 2023. godine.