Radionica za rad u sustavu za e-učenje Merlin

Poštovani,

U utorak 23.01.2024. u 13.00 sati u velikoj informatičkoj učionici na Medicinskom fakultetu Osijek, održat će se Radionica za rad u sustavu za e-učenje Merlin za djelatnike Fakulteta.

Radionica će se sastojati od uvodnog dijela u kojem će biti prikazano što je to Merlin, koje su njegove značajke i kako se administrira e-kolegijima, praktičnog dijela u kojem će biti prikazano kako funkcionira rada nastavnika Merlinu s primjerima iz prakse (izv. prof. dr. sc. Hrvoje Brkić), te dijela za raspravu i pitanja.

Na radionici mogu sudjelovati svi zainteresirani nastavnici, a posebno novozaposleni nastavnici/suradnici koji se još nisu susreli s Merlin-om.

Predviđeno trajanje radionice je 30 minuta.

Za ovu radionicu nisu potrebne prethodne prijave.

Voditelj Radionice

Bojan Tovjanin, dipl. ing., voditelj Ureda za računalnu mrežu i komunikacijske sustave Medicinskog fakulteta Osijek