XI. Humanitarni koncert studenata medicine

XI. Humanitarni koncert studenata medicine u organizaciji Odbora za ljudska prava i mir CroMSIC-a održat će se 8. prosinca 2022. godine u Dječjem kazalištu Branka Mihaljevića u Osijeku s početkom u 18h.

Sav prikupljeni iznos donirat će se humanitarnoj udruzi "Rijeka ljubavi" iz Osijeka. “Rijeka ljubavi” je neprofitna udruga osnovana s ciljem pomaganja ugroženim skupinama društva, uključujući siromašne i socijalno ugrožene građane te obitelji s više djece koji žive na rubu siromaštva, zlostavljane osobe te osobe liječene od različitih vrsta bolesti.

Ulaznice se mogu kupiti u predvorju Medicinskog fakulteta Osijek radnim danom od 8:00 do 16:00 sati. U slučaju da nema nikoga za CroMSIC pultom, molili bismo da se obratite u referadu (9:00 do 12:00) ili kontaktirate lokalnu dužnosnicu Zaru Miočić na lorp.osijek@cromsic.hr ili porukom na Messengeru kako biste mogli osigurati kartu za koncert.

Radujemo se vašem dolasku!