ECOTROPHELIA Hrvatska 2022.

Dragi studenti,

Ovim putem Vas želimo podsjetiti  da su otvorene prijave za 8. nacionalno natjecanje studentskih timova preddiplomskih i/ili diplomskih studija Sveučilišta u Republici Hrvatskoj u kreiranju eko-inovativnih prehrambenih proizvoda – ECOTROPHELIA Hrvatska 2022.

Cilj natjecanja je poticanje studentske kreativnosti, inovativnosti, interdisciplinarnosti te promocija proizvoda na europskom tržištu. Budući da se potiče multidisciplinarnost timova i povezivanje znanja iz različitih područja prehrambene tehnologije, biotehnologije, nutricionizma, agronomije, medicine, farmacije, ekonomije, grafičkog dizajna, marketinga… nadamo se prijavi velikog broja kreativnih i raznolikih timova s inovativnim proizvodima!

Za sudjelovanje na ovogodišnjem natjecanju, potrebno je prijaviti svoj tim najkasnije do 30.04.2022. godine putem Google obrasca:

Naziv proizvoda i popis članova tima ne moraju biti konačni, a timovi mogu imati od 2 do 7 članova.

Rok za predaju potrebne dokumentacije je 30.05. 2022.

Natjecanje će se održati u 8.06.2022. godine na Prehrambeno-biotehnološkom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu.

Pobjedničkom timu je osigurana kotizacija za natjecanje Ecotrophelia Europe i novčana nagrada!

Srdačno vas pozdravljamo i veselimo se vašim prijavama,

Organizacijski odbor natjecanja Ecotrophelia Hrvatska.